netgsm

Description

This plugin has been closed as of 04 June 2024 and is not available for download. This closure is temporary, pending a full review.

Reviews

18 January 2022
Yıllardır NETGSM’den operatörlük hizmeti alıyoruz ve çok memnunuz. WooCommerce’e geçince plug-in’i de kullanmaya başladık. Çok basit bir arayüzle hemen kurulum yapıp, sorunsuz çalıştırdık. Dönüp NetGsm’i aramaya bile ihtiyaç duymadık. Tek olumsuz yanı kullandığımız Kargo Takip Türkiye eklentisinden kargo şirket ve takip bilgisini çekemedi. Bildirdik, güncelleme yayınlayacağız dediler. Gerçekten Türkiye’de bu derece işini iyi yapan ve kusursuz hizmet sunan şirket sayısı çok az.. Teşekkürler NetGSM..
28 May 2020
Merhaba. Neden wordpresse üye olan kullanıcı için telefon doğrulaması yapmıyorsunuz? Yorumlarda da herkes bundan şikayetçi olmuş. Woocommerce için zaten bir çok eklenti mevcut ve çok çok uygun fiyatla sms bile satın alabiliyorsunuz. Şimdi neden yapmadığınızı sormuşlar evet ama yapamıyorsanız bir yazılımcıdan destek alabilirsiniz. Grinet adında bir eklenti mevcut. Sisteme kayıt olan kullanıcı telefon numarasını doğrulamazsa anasayfaya ulaşamıyor. Yani anasayfada bir uyarı beliriyor, siz telefonu doğrulamazsanız o uyarı gitmiyor ekrandan. En azından böyle bişey yapabilirsiniz.
26 February 2020
Güzellik merkezi sitemiz için üyelerin cep telefonlarını kaydetmek ve randevu saatlerinde mesaj atmak istiyoruz.Üye olurken telefon numarası istensin diye bir seçenek var işaretliyorum ama telefon numarası istemiyor.. Bide eklenti sayfasının alt kısmında bir uyarı yazıyor, ödeme sayfasında yeni üye olurken istenecektir diye. Ben web sitemden ödeme almıyorum, yada herhangi bir şey satmıyorum. Bunu kendime göre nasıl düzenleyebilirim. Yani site ilk açıldığında sol üst köşedeki Üye Ol linkine tıklayınca telefon numarasınıda girilmesini zorunlu tutsun istiyorum. Bu konu hakkında fikir verebilirmisiniz.
17 February 2020
Neden sadece woocommerce. Herkes woocommerce kullanmak zorunda değil. Ben web sitemde aylık 15bin kişiye anket düzenliyorum. Telefon bilgilerini almak benim için çok avantajlı olur. Ayrıca wordpress kayıt ekranında telefon bilgisinin istenmeside admin kontrolüne bırakılacak şekilde geliştirilmelidir.
12 February 2020
Süper eklenti. Netgsm’in tüm hizmetleri gibi woocommerce eklentisi de harika ve çok faydalı. Tüm alanlarda tüm ihtiyaçlarımı gören bir firma. Her yerde de tavsiye ediyorum, edeceğim de. Teşekkürler. I think this plugin for only Turkish user.
Read all 10 reviews

Contributors & Developers

“Netgsm” is open source software. The following people have contributed to this plugin.

Contributors

Translate “Netgsm” into your language.

Interested in development?

Browse the code, check out the SVN repository, or subscribe to the development log by RSS.